Nuru

Nuru masáž je erotická masáž zameraná na darovanie harmónie a zjednotenie tela s dušou. Patrí pod masáže tantrické spoločne s niekoľkými ďalšími druhmi masáží a rovnako ako tantrická masáž, tantrické umenie, tantrické učenie vychádza so starovekého indického učenia budhizmu. Tantrické masáže a celkovo ich prívrženci a vyznávači veria, že prostredníctvom erotiky sa všetci ľudia dostanú ku konečnému osvieteniu, pretože sexuálny styk a hry sú presne to, čo sa bohu páči a prečo aj ľudí stvoril. Veria, že len takto sa dostaneme do konečnej slávy a osvietenstva, čo je práve dôvod, prečo sú tantrické, nuru, erotické, senzuálne, erotické masáže celkovo tak veľmi nenávidené, v spoločnosti sú veľmi horúcou, kontroverznou témou, pričom spoločnosť sa pri tejto témy delí do troch skupín.

masaz

Prvou skupinou sú tí, ktorí tantrické a celkovo erotické masáže nenávidia, opovrhujú nimi, sú toho názoru, že by nemali byť azda i legálne, pretože podľa nich pohoršujú okolie a spoločnosť. Druhou skupinou sú naopak tí, ktorí vyšli zo stereotypu spoločnosti a zastaraných názorov a jednu z erotických masáží vyskúšali na vlastnom tele a teraz by ju za nič iné nevymenili, pretože pochopili, že narážky a hate spoločnosti sú úplne neopodstatnené, prehnané, zbytočne a úbohé.

masaž

Úbohé v tom zmysle, že v dnešnej dobe je nahota a erotika doslova na každom kroku; číha na nás na sociálnych sieťach, na uliciach, počúvame o nej a vidíme ju i vo filmoch. Takáto erotika, odhaľovanie, nevhodné obliekanie a sex už v skorých rokoch medzi mladými nikomu akosi neprekáža. V čom je potom problém pri erotických masážach? Tie navyše prinášajú uspokojenie, radosť, harmóniu, rovnováhu a samé superlatívy. Tretou skupinou sú ľudia, ktorí sa o túto tému príliš nezaujímajú, prípadne nikdy ani spojenie https://www.zive.cz/poradna/spojenie-videa/sc-20-cq-244714/default.aspx%3Fconsultanswers%3D1 tantrické masáže nepočuli, takže to neriešia.