Diskrétny salon

V Bratislave môžete nájsť tantrický salón ktorý ma veľmi širokú ponuku meditačných masáži spomedzi ktorých si zaručene vyberiete tú svoju. Tento typ senzuálnych masáží bratislava poskytuje jedinečné uvoľnenie ktoré nemožno hľadať nikde inde žiadna iná masáž sa mu ani zďaleka nevyrovná. Jediné čo musíte urobiť je objednať sa aspoň 1:00 pred návštevou aby salón 100 ho zaistiť absolútnu hygienickosť prostredia. Na výber množstvo výnimočných masáží. 1 z nich je aj senzual tantrická masáž. táto masáž je inovatívna v tom že je určená pre mužov a taktiež využíva princíp techniky na telo.

žena

Táto masáž je vzájomná čo znamená že do tohto programu sa môže zapájať aj klient. Tešiť sa môžete na masírovanie celého tela masérky a odovzdávanie i prijímanie energie. Suma za túto masáž je 210 eur, €230 alebo €250. Ďalšou v poradí je špeciálna tantrická masáž s názvom špeciál. Táto masáž je určená pre náročnejších klientov ktorí sú oboznámili s tým čo ich v týchto masážach čaká a už si ich za tú dobu návštev dokázali vybudovať značne vysoký stupeň sebaovládania. Za túto masáž zaplatíte celkom €250, €280, 310, €340. Taktiež máte na výber z exkluzívneho masážneho programu ktorý sa nazýva magic tantra.

žena

To tu all inclusive masáž začína fľaškou vychladeného vína a nesie sa v znamení romantiky. Ďalej na konci dostanete darček zdarma. Tešiť sa môžete na veľmi osobné intímne dotyky. exkluzívne pre páry tento salón pripravil tantrickú párovú masáž. Ďalej je určená pre partnerov manželov páry druhov ktorí chcú okoreniť svoj sexuálny život priviesť do neho nové poznatky prvky praktiky a techniky. úžasné na tejto masáži je to že sa môžete sami rozhodnúť či budete s partnerom v 1 miestnosti alebo bude každý z vás v oddelenej. Špeciálne pre že salón pripravil masáž s názvom deluxe tantra. Je to špeciálny druh masáže ktorá vás privedie hlbokej relaxácie a uvoľnenia nielen fyzického tela.