Vzrušenie môžeme hľadať aj na nečakaných miestach

Lákavá predstava, že vy iba ležíte a krásna masérka na vás praktikuje veľmi príjemnú a vzrušujúcu masáž, až sa dostanete do bodu varu a vzplaniete vzrušením a slasťou sa môže stať skutočnosťou, ak si zarezervujete termín v jednom z erotických masážnych salónov a vyskúšate niektorú z ich širokej ponuky. Klasika je fajn, ale ak sa už dostanete do takejto spoločnosti, využite to a vyskúšajte napríklad „nuru“ masáž.

Na posteli prežijete vzrušenie z dotykov

Užívať si môžeme nuru masaz najrozličnejšími spôsobmi, všetko záleží len na tom, čo preferujeme a čo sa nám páči, podmienky a príležitostí na to máme habadej, takže je z čoho vyberať. Erotické masážne salóny sa od 1989 roku stali bežnou súčasťou služieb, ktoré si môžeme objednať. Nechať sa rozmaznávať, hladkať, masírovať miesta na tele, ktorých sa bežne cudzí ľudia nedotýkajú a ktoré je veľmi vzrušujúce, to si už nemusíte iba predstavovať, ale môžete to aj zažiť.

Tajné erotické sny máme asi všetci, a kto tvrdí, že nie, klame, pretože erotika je človeku vlastná a potrebujeme ju k svojmu životu ako soľ. Priznať si to však nedokážeme všetci, no tí, ktorí sa rozhodli prelomiť obavy z nepoznaného a erotický salón navštívili, toto rozhodnutie istotne neľutujú. Všetko prebieha diskrétne, od objednávania online až po samotný rituál masáže. Aj to, aký typ si vyberiete, možno vám bude vyhovovať nuru masáž, ktorá patrí k tým vzrušujúcejším.

Masáži v sprche určite neodoláte

Podstata nuru masáže tkvie v absolvovaní spoločnej sprchy s masérkou, po nej prichádza na rad príjemná masáž „telo na telo“, ktorá je spojením s masírovaním aj rukami. Pri týchto dotykoch je fajn použiť aj špeciálny masážny nuru gél, ktorý svojou konzistenciou podporí hladký kĺzavý pohyb tiel a rúk, ten je potom oveľa vzrušujúcejší a jemnejší. V bratislavských salónoch sa tieto masáže vykonávajú na špeciálnej plachte, určenej iba na tento účel. Koniec rituálu si opäť vyžaduje sprchu, tentokrát už bez masérky, trocha času na vydýchanie a nasatie zážitkov a rozlúčka s malým darčekom, ktorý vám prežité chvíle bude pripomínať.