Vysoký pás je stále IN

Jeansy sú často preberanou témou. Niekto ich považuje za obyčajný kúsok oblečenia, ktorým nezaujme, niekto na ne nedá dopustiť a zo skrine ich vyberá každodenne. Pravdou je, že v dnešnej dobe je trh taký plný rôznych strihov, štýlov, farieb, veľkostí či dĺžok dámskych jeansov, že si vyberie každá žena. Jeansy môžu predstavovať skutočne obyčajný, nenápadný kúsok oblečenia, ktorým nič nepokazíte a váš outfit nebude ničím extra, ale tiež si môžete zvoliť strih jeansov, ktoré sú originálne a všimne si ich na vás každý už na prvý pohľad.

dámske jeansy

Napríklad bežne skinny či slim jeansy môžete nosiť na voľný čas, keď chcete byť oblečená pohodlne alebo idete niekam do mesta a upútať môžete modernými zvonovými či wide jeansami. Ponuka strihov je skutočne bohatá a každé sa dajú skombinovať s rôznymi ďalšími kúskami oblečenia. Ale je tu jeden praktický prvok, ktorý na jeansoch vyzerá nielen pekne, ale ho určite aj oceníte. Je to vysoký pás.

dámske jeansy

Džínsy s vysokým pásom.

Jeansy s vysokým pásom sú moderné už nejaký ten piatok. Najskôr boli navrhnuté z moderného hľadiska, no sú aj veľmi praktické. V minulosti vám určite neušli jeansy padnuté až na bedrových kostiach. K tomu kratšie tričko s odhaleným bruchom a 90. Roky sú ako vyšité. Móda sa však otočila o 360 stupňov a na trh prišli jeansy s vysokým pásom. Krásne zvýraznia ženské krivky. Najmä obtiahnuté slim jeansy s vysokým pásom opticky zúžia a predĺžia vaše nohy a zvýraznia boky. Taktiež vám zvýraznia pás. Pokiaľ so svojim pásom nie ste spokojná a netrúfate si ho ukazovať, jednoducho jeansy schováte pod tričko či sveter. Výhodou jeansov s vysokým pasom je aj to, že vaše kríže aj brucho sú schované a pri krčení sa nemusíte báť odhalených partii. Pri výbere jeansov sa však zamerajme na kvalitu a moderný strih. Všetky originálne, moderne jeansy nájdete na bigstarjeans.sk.