Voda Servis

Ste vodoinštalatér a neustále kupujete vodoinštalatérsky materiál, alebo ste domáci kutil, ktorý si všetko rád upravuje a opravuje sám a máte plno nových nápadov, čo sa týka vody a vašej kúpelne? Presťahovali ste sa, alebo ste kúpili nový dom či byt a chcete zistiť, kvalitu vašej vody a jej ph, alebo sa chystáte kopať studňu vo dvore a potrebujete vedieť rozbor podzemnej vody? Na všetky vaše otázky, problémy a vodoinštalatérsky tovar sme tu my vo Voda servis, nájdete nás na internetovej stránke www.vodaservis.sk, na ktorej sa môžete zaregistrovať.

voda

Stačí vyplniť povinné údaje (hviezdičkou označené) a potvrdiť vašu registráciu. My vám pošleme spätný mail o úspešnej registrácii Vodaservis.sk a potom už môžete využívať výhody registrovaného zákazníka. Registrovaný zákazník ma oproti neregistrovanému veľa výhod v podobe lepších cien, množstva rôznych akcii a zliav. A budete informovaný o všetkých novinkách, ktoré sa dejú na našej stránke. Registrujte sa a uvidíte sami, že sa to oplatí. Výhody registrovaného zákazníka môžete využiť aj keď naše služby využijete len jednorázovo. Vo Voda Servise nájdete všetko potrebné ohľadne úpravy vody a vodných filtrov. Na našej internetovej stránke môžete nájsť všetko čo vás zaujíma. Súčasťou stránky je aj blog, v ktorom sa dozviete všetky dôležité informácie o čistení a úprave pitnej vody.

voda

Na vrchnej liste sú rozdelené jednotlivé kategórie pre úpravu vody. Súčasťou našej webovej stránky je aj internetový obchod, takže si všetky naše produkty a služby môžete objednať z pohodlia domova. Nezabudnite sa pred tým zaregistrovať a užívať si výhody registrovaného zákaznika. Ak by ste potrebovali s čímkoľvek poradiť, môžete sa obrátiť priamo na nás a my vám radi poradíme so všetkými problémami týkajúcimi sa vody, jej úpravou ako aj vodnými filtrami. Kontaktné údaje taktiež nájdete na našej stránke.