Najkvalitnejšie upratovanie vo Vašom okolí

Na internete dnes nájdete veľké množstvo inzerátov typu – Hľadám upratovačku Spišská Nová Ves, preto by ste mali byť čo najlepšie informovaný o všetkých spoľahlivých upratovacích spoločnostiach vo Vašom okolí. Patríme medzi skúsené upratovacie firmy, na ktoré sa môžete spoľahnúť aj po dobu Vašej neprítomnosti. Medzi pozitívnymi recenziami na upratovacie firmy nájdete našu spoločnosť medzi špičkou. Naši zákazníci si neustále pochvaľujú kvalitu našej odvedenej práce a vracajú sa k nám opakovane. Po tom čo nás kontaktujete sa vieme ľahko dohodnúť na osobnej obhliadke a prediskutovaní požadovaných prác.

upratovacie služby

Ak už máte záujem o upratovanie Vášho domova alebo kancelári, poskytujeme všetky tieto služby. Či už požadujete pravidelné alebo občasné upratovanie, vieme sa dohodnúť na presnom dátume aj čase, kedy Vám to bude najviac vyhovovať. Naši zamestnanci pracujú rýchlo a svedomito. Dávame si záležať na každom detaile a nenechávame za sebou žiadnu nedorobenú prácu. Podľa dohody vykonáme všetko potrebné. V rámci pravidelného upratovania umývame podlahy, čistíme koberce, nábytok či okná. Pri pravidelnom upratovaní sú naše práce rozsiahlejšie a zahŕňajú aj upratovanie toalety či kuchynky. Podľa Vašich požiadaviek sa vieme dohodnúť aj na iných prácach, o ktoré máte záujem.

upratovanie

Na našej webovej stránke nájdete aj fotografie našich prác od spokojných zákazníkov. Cenové ponuky vypracujeme vždy každému na mieru podľa veľkosti miestností a na základe dohody, kde budú obe strany spokojné s výslednou cenou. Takže pokiaľ hľadáte naozaj profesionálne upratovacie služby, už viac neváhajte a kontaktujte nás či už e-mailom alebo telefonicky a zajednajte si obhliadku Vašich priestorov. Pripojte sa k množstvu spokojných zákazníkov a tešte sa z čistého domova či pracovného prostredia, do ktorého sa budete vždy s radosťou vracať a tráviť tam čas. Tešíme sa na našu budúcu spoluprácu a radi Vám zútulnime Vaše bývanie.