Vitalita a štíhlosť vďaka bielkovinovej diéte

Mnohí z nás sa zamýšľajú, ako byť trvalo štíhly, zdravý, mať peknú, ale aj pevnú postavu, upraviť si zdravie a celkovo sa cítiť viac fit.

Je to jednoduché, stačí vyskúšať bielkovinová diéta prodietix.sk. Jej výsledky sú trvalé, bez zbytočného následného priberania, má vedecký základ a odporúčajú ju výživoví poradcovia a odborníci. Počas tejto diéty nebudete mať pocit stresu, že zlyháte, že neodoláte sladkostiam, vyprážaným jedlám a iným nezdravým dobrotám.

vegetable-skewer-3317060_640

Ponuka jedálnička je vytvorená tak, aby bola pestrá a vyvážená, aby jedlo aj oko aj telo a najmä, aby Váš organizmus správne fungoval a odbúraval nesprávne uložené tuky.

Po Vašom rozhodnutí skutočne schudnúť prebehne konzultácia s poradcom, ktorý Vám zostaví jedálniček na mieru podľa Vašich požiadaviek a predstáv. To znamená, že spoločne si prediskutujete Vašu predstavu o zhodených kilách, porozprávate sa o aktuálnych zdravotných problémoch, o dĺžke trvania celej diéty, podrobne Vám bude vysvetlený jej princíp, možnosti práve pre Vás, skladba povolených jedál a samozrejme upozornia Vás aj na zakázané potraviny.

Nemusíte sa obávať, nebudete ani strádať ani hladovať, budete mať pravidelne päť krát denne jedlo a ani nepocítite, že ste v procese chudnutia.

Na rozdiel od iných diét uvidíte, že svalstvo Vám neochabuje, že sa Vám odbúravajú iba podkožné tuky a tuk uložený na vnútorných orgánoch a už po pár dňoch sa budete cítiť lepšie a zdravšie. Postupne sa detoxikuje celý organizmus, telo nebude vyčerpané spracovávaním zbytočného množstva prijatých cukrov a tukov a Vy pocítite príval novej energie.

Účelom každej diéty je samozrejme aj estetický a udržateľný efekt bez jo- jo efektu, čo je skutočne pre mnohé redukčné diéty veľké mínus.

diet-398612_640

Bielkovinová diéta pracuje na princípe fyziologického stavu ketózy, ktorý je pre náš organizmus úplne zdravý a počas ktorého sa odstraňované tuky menia na látky, vďaka ktorým získavame energiu aj bez sladkostí. Ketóza je základom celej redukčnej diéty a znamená premenu tukov na ketolátky, ktoré sú pre organizmus zdrojom energie a takisto znamená neodbúravanie svalstva, čo oceníte najmä na konci diéty.

Mnohé redukčné diéty zanechajú Vašu postavu ochabnutú, s veľkým úbytkom svalstva, čo pôsobí nie veľmi esteticky. Bielkovinová diéta má opačný, vypínací efekt na pokožku, vďaka nej sa organizmus prečisťuje a pružnosť postavy sa vylepšuje.

Je to jednoduché rozhodnutie s trvalým efektom a účinkom.