Skvelá ketodiéta s výsledkami

Urobiť pevné rozhodnutie o dodržiavať redukčnú diétu je zložité. Ak ste už na ceste k lepšiemu zdraviu, krajšej postave a väčšiemu životnému optimizmu vyberte si tú správnu redukčnú diétu. Nie všetky majú trvalý a stabilný efekt, po väčšine z nich opätovne priberiete, strašiak menom jo-jo efekt Vás dobehne a strata svalovej hmoty Vás nepríjemne zaskočí.

Tohto všetkého sa vďaka ketodiet Prodietix.sk nemusíte obávať. Ponúkaná ketodiéta, jej program aj vrátane pestrého diétneho jedálnička je vedecky overený proces a je odporúčaný lekármi.

weight-loss-5985845_640

Ketodiéta je unikátna forma chudnutia, pri ktorej sa z Vášho jedálnička vylúčia škroby, cukry a tuky a nahradia sa vyváženou bielkovinou potravou plnou vitamínov, minerálov, stopových prvkov a potrebných živín. Veľkou výhodou je, že nebudete zažívať to, čo pri iných diétach – hlad, nervozitu, túžbu po sladkom nezdravom jedle.

Ketodiéta Vás vylúčením nezdravých potravín a ich nahradením bielkovinami dostane do úplne iného režimu, odborne nazývaného ketóza, počas ktorého vzniknuté ketolátky z bielkovinovej potravy začnú odbúravať uložené tuky a čerpať z nich energiu na potrebné fungovanie.

Ak vydržíte pár dní, uvidíte výsledok, ktorý Vás presvedčí a povzbudí v ďalšom procese.

Celý proces chudnutia Vám po konzultácii s odborníkom nastavia na Vaše potreby, zdravotný stav a Vašu predstavu o schudnutí.

Ponuka obsahuje aj zaujímavý a pestrý jedálniček, vrátane hotových pripravených jedál, ktoré si môžete objednať a stravovať sa počas diéty podľa odporúčaní. Ponúkané vzorové jedálničky Vám umožnia tak široký výber hotových jedál, že budete mať pocit, že ste v reštaurácii. Odborníci odporúčajú minimálne štyri až šesť jedál denne, v pravidelnom režime, aby metabolizmus fungoval správne. Popritom sa odporúča veľa zeleniny, pitný režim a samozrejme aktívny pohyb, ktorý všeobecne podporuje chudnutie.

motivation-3792025_640

Počas ketodiéty, ktorá pôsobí aj detoxikačné sa Vaše svalstvo nebude deformovať tak ako počas iných redukčných diét, naopak prísunom bielkovín sa svalstvo nebude strácať, odbúravať sa budú nadbytočné tuky, aj vrátane nežiadúceho tuku na vnútorných orgánoch.

Postupné chudnutie, ale aj trvanlivé schudnutie je určite aj Vašim snom a preto je prijatie ponuky ketodiéty správnym rozhodnutím.