V našich džínsoch zažiarite ako hviezda !

Dámske džínsy úzkeho strihu – ide o tzv. skinny džínsy – sa vrátili do módy. Zrejme z nej ani nikdy neodišli. Aj z hľadiska štatistického prehľadu vedú džínsy v kategórií obľúbeného oblečenia. Existuje niekoľko jasných dôvodov, prečo si ich ženy budú vyberať vždy a svoju voľbu neoľutujú. Vynikne v nich každá postava. Či ste štíhla alebo oblých tvarov, postava-hruška so širšou panvou a bokmi alebo postava v štýle presýpacích hodín, či máte ženské tvary alebo chlapčenskejšiu postavu, či ste nízka alebo vysoká …Skinny jeans s vysokým pásom obopnú celé telo a dovolia vám zažiariť ako hviezde !

dzinsy pre damy

Nízkym ženám dokonca dopomôžu vyzerať vyššie, môžu zakryť zopár kíl navyše, zoštíhlia, zdôraznia krivky – lichotivý strih so zúženou nohavicou je prispôsobený ženskej postave.

Úzke džínsy pristanú každej z nás.

Popularita. Majú ich rady ženy bez ohľadu na vek – aj ženy v strednom veku sa cítia v džínsoch atraktívne, mlado a žensky. Mladšie ročníky poteší, že ich často nosia ich milovaní influenceri a youtuberi.

Komfort – džínsy milujú ľudia po celom svete pre pohodlie a uvoľnený pocit, ktoré v nich zažívame

Využiteľnosť – džínsy si môžete obliecť po pár rokoch a stále v nich dokážete zaujať. Bez ohľadu na počasie – slnečno, daždivo, sychravo, sneží – vytvoríte perfektný outfit, a tak aj dobrý prvý dojem na ostatných ľudí.

Elegantný vzhľad dosiahnete pomocou dámskych lodičiek a formálnej blúzky či kvetovaných vzorov. Športová elegancia je ďalší spôsob, ako sa dajú skinny džínsy uplatniť v praxi – odporúčame športové farebné tričká, tenisky či iné doplnky. Absolútne skvelá voľba do prírody, do mesta,párty, na nákupy, pre pohodový deň, ale aj vážne rozhodnutia.

dzinsy skinny

Ak milujete zábavu a ste extravagantná, vytvorte si kombináciu skinny jeans s odreninami či flitrami. Nech skombinujete džínsy s čímkoľvek, stále to budete vy. Internetový obchod BIG STAR je vašou odpoveďou na otázku, kde nájsť výber univerzálnych strihov, materiálov a farieb pre pánov a dámy, okrem vami preferovaných modelov aj doplnky z džínsoviny. Momentálne je aktuálny medzisezónny výpredaj pre vás až do 50% na vybrané modely:

JEANS ROSE 359,

JEANS ROSE 910,

SUPER SKINNY JEANS DESTINY 358

dievčenské nohavice jeans LAYLA 425 vY