Robí neustále chaos

S priateľom som cez 4 roky mám dve dievčatá z predchádzajúceho vzťahu a jednu spoločnú 2-ročnú. Je to dobrý chlap je od rána do večera v práci, postará sa ale neviem čo sa s ním posledné roky deje… Ak okolo neho lietam je všetko v poriadku akonáhle mu nezdvihnem telefón je zle a vyvolávam si hodiny a hodiny s rodinou kamarátmi podľa jeho uvahy. Keď sa za ním neatavime do práce tak hneď že lietam celé dni po vonku o neho sa nezaujímame. pritom to nie je pravda mam 3 deti domácnosť jednu dobu som aj pri materskej pracovala aj to mu vadilo… jazdíme po výletoch (v lete jsms boli asi 5x na rybníku) a ja neviem čo všetko..pritom sme doma..

par

Keď idem s najmladšou do obchodu nie je to na chvíľu než tam dôjdem než dôjdem domov. Len počúvam ako som na love a kdesi čosi.. Že dávam prednosť rodine pred ním keď sa vídame raz týždňa u nich na obede, alebo keď nam to časovo vyjde a ideme so sestrou a jej dievčatami na hodinu von.. … Je dobré ale proste z ničoho nič guľu blbosti sa naštve prepne a začne nadávať vyhrožovať… Ako 4 roky trpia a že sme k ničomu. ..zacne byt sprostý nevidi si do ust a neuvedomuje si ako dokáže ublížiť..najhoršie na to je to že niekedy za pár hodín sa zass chová ako by nič ..ako by o tom čo urobil ani nevie a odome ocakava zo budem jednať rovnako al to ja nevim… Vo mne to zostáva dlho a neviem ako on prepnúť a robiť ako by nič…

par

Uz som mu aj povedala at navštívi odborníkov a on že je úplne v poriadku. A prý že rodinou… budem celé dni cúrať. Namiesto toho, aby ma s niečím pomohol, prestal vytvárať chaos a ospravedlnil sa, stále vytvára nezmyselné hádky a ma to z jeho strany strašne mrzí, pretože predtým taký rozhodne nebol. Nemôžem sa naň spoľahnúť a keď už mám pocit, že je to všetko v pohode a bude pokoj, začne na mňa byť zase protivný a celé zlo sa opakuje nanovo. Mňa už to ale prestáva baviť. Je mi ľúto, že spolu nedokážeme normálne vychádzať a stále sa len hádame.