Svet zázrakov

Pozrime sa okolo seba. Svet dokáže byť niekedy zázračný. Veci sa dejú ako keby samé. Pomaly si žijeme svoje životy. Niekedy sa nestihneme ani nazdať a život nám rýchlo preteká pomedzi prsty. Ani nevieme ako a už máme po ňom. Začíname tým, že sme deti. Potom zrazu dospejeme. A dospelosť nám uteká strašne rýchlo. Máte vlastné deti. Tie rastú pred našimi očami a my starneme. Ani nevieme ako a už máme vnúčatá. To je taká hranica života, pri ktorej sa zvykneme obzerať za svojím životom. Čo všetko sme dokázali, čo sme nedokázali. Čo všetko nám v živote ušlo. Čo sme nestihli. Chceli sme stihnúť, ale ešte stále môžeme. Je to taká rekapitulácia života. Ak teraz nenaberieme ďalšie sily na nový štart, tak už sa pravnúčat nemusíme ani dožiť. Všetko závisí len od nás.

ohybná žena

Hlavne muži chytajú v takýchto fázach života svoju druhú pubertu. Zrazu si uvedomia, že už majú veľa rokov a život im utiekol. Chcú ešte niečo dokázať a užiť si svoj život. Nechcú len tak dožívať, ale chcú ešte poriadne prežiť ten kúsok života, čo ich čaká. Navštíviť sex privát https://www.privatportal.sk/, poriadne si užiť jednu noc s profesionálkou. Tak si splniť plno iných snov, ktoré majú.

krásna žena

Ženy v určitom veku tiež bilancujú. Nakopnú sa pre zmenu, pretože si dajú otázku: Kedy, keď nie teraz?

Životné obdobia máme rôzne. Nie vždy sa nám darí, nie vždy je to dobré obdobie. Ale stále máme nádej, že to bude lepšie. Že zažijeme svoje obdobie, ktoré bude stáť za to. Ale aj my o to musíme stáť. Nám musí záležať na tom, aby sme ostali v kolotoči života šťastní, aktívni a plný života. Jednoducho musíme byť tu prítomní a zažívať svoj život so všetkým, čo k tomu patrí. Nielen sa nechať unášať vlnami života. Ale plávať na vlnách, niekedy hoci aj proti prúdu. To nevadí, keď nás ten prúd znovu strhne na svoju stranu, ale skúsili sme… Nech náš život stojí za to.