Praktická dámska mikina s eleganciou

Ak sa neviete rozhodnúť pre Váš typ dámskej mikiny inšpirácia a ponuka vo forme dámska mikina Vám určite pomôže. Nájdete v nej rozmanité strihy, dĺžky, farby a prevedenia, so zipsom alebo bez neho, so športovou kapucňou alebo elegantným oválnym výstrihom, jednoducho praktické a elegantné mikiny pre každú príležitosť.

dámska atraktívna mikina

Módne trendy správne vycítili po čom ženy túžia a preto sa dámske mikiny nestrácajú zo šatníka dievčat a moderných žien. Kombinácia kvalitného materiálu, nekrčivá úprava, ženské prvky elegancie, schopnosť zahriať, pohodlnosť a ležérnosť oceňujú ženy každého veku, mnohým zrelým dámam uberajú roky, najmä v kombinácii s elegantnými doplnkami. Ponúkané modely sú v tlmených smotanových, svetlých alebo bielych farbách, tmavých, elegantných tmavomodrých alebo aj v pestrých žltých a červených farbách. Výnimkou nie sú ani obľúbené zemité tóny v hnedej, zelenej, okrovej farbe.

športová pohodlná mikina

Mikiny majú ženský strih, ktorý jemne kopíruje postavuje, ale pritom zakryje problematické partie bruška, bokov, prípadne väčší objem hrudníka a ramien. Ponúkané modely sú vyrobené z prírodných materiálov s prímesou prospešnej syntetiky, vďaka ktorej si udržujú mikiny stálosť a tvar. Celá kolekcia sa ideálne kombinuje nielen s domácim oblečením, ale aj so šatníkom na vychádzky, do práce, na posedenie do kaviarne, na nákupy, do zamestnania alebo aj do školy. Moderná kombinácia mikiny s kapucňou, so zipsom, s vreckami alebo praktickými okrajmi sa dnes ideálne kombinuje nielen s džínsamia, ale aj s elegantnou sukňou, nohavicami a kratšou športovou sukňou. Aktuálna móda vychádza zo štýlu, ktorý vrství na seba rôzne druhy materiálov ako napríklad hodváb, mušelín, bavlnu, rôzne dĺžky pri ktorých lem mikiny presahuje okraj bundy a takisto nie sú výnimočné lodičky, originálne doplnky, lakované kabelky rôznych veľkostí v kombinácii s mäkkou a pohodlnou mikinou. Ženy sa našli v tomto štýle, ktorý im pridáva na kráse, atraktivite a prináša im pestrosť do života.