Obezita

Trpíte nadváhou, ku ktorej sa časom pridružili nejaké zdravotné problémy a doktor vám odporučil zhodiť aspoň zopár kíl, no neviete ako? Obezita je častý fenomén dnešného sveta. Bohužiaľ čoraz častejšie sa objavuje aj u mladšej populácie a detí. Je to následok sedavého spôsobu života. Chodenie pešo sme zamenili vozením sa v dopravných prostriedkoch a hry s priateľmi a kamarátmi s chatovaním na sociálnej sieti. Už nechodievame s priateľmi na prechádzky do parku, ale sedíme na kávičke v kaviarni a často si doprajeme zákusok. Ani na jednej veci nie je nič zlé, ale všetko treba robiť s mierou. A to by malo byť naše životné heslo.

voda

Často si niektoré chyby stravovania, ani neuvedomujeme, aj keď mnoho z nich určite áno. V práci, v škole alebo v rodine sme niekedy pod tlakom. A ako obrannú reakciu na tento stres máme jedenie. Možno ste sami na sebe spozorovali, že ste hladnejší vtedy, keď ste pod stresom. V dôsledku stresu si to neuvedomujeme, a keď si to uvedomíme je už častokrát neskoro.

jedlo

Čo môžeme robiť, keď už je škoda spôsobená?

Na internete nájdete zaručené spoľahlivé diéty, ktoré vám zaručujú sľubné výsledky, alebo vám vyskakujú na obrazovke rôzne prípravky, ktoré vám zaručujú schudnutie bez cvičenia len po vypití nejakého osviežujúceho pudingového nápoja. Avšak musíme vás sklamať takto to nepôjde. My vám nič také nesľúbime. Cvičenie a strava idú pri chudnutí ruka v ruke. Preto sme vytvorili skvelú kombináciu jednoduchých cvičení, pestrého jedálničku a výživových doplnkov na zrýchlenie metabolizmu a zlepšenie trávenia, ktoré vám pomôže pri chudnutí. Ak budete dodržiavať celý náš detoxikačný plán clean 9 forever, nie len, že schudnete, ale aj sa budete cítiť oveľa zdravšie a sviežejšie. Okrem toho vaše telo vám poďakuje za jeho starostlivosť a očistenie od toxínov, ktoré sa vo vašom tele nahromadili.