Masážne umenie

Senzuálne masáže Bratislava Bratislavatantra sú dostupné širokej verejnosti a svoj vysnívaný tantrický masážny program erotického nádychu si môžete jednoducho rezervovať už prostredníctvom niekoľkých kliknutí. Tantrický masážny salón v hlavnom meste je prístupný takmer nonstop, takže na svoj masážny program sa môžete dostaviť prakticky hocikedy. Pokiaľ ale rozmýšľate nad tantrickou masážou, a nikdy predtým ste sa ničoho podobného nezúčastnili, dozaista je potrebné naštudovať si niekoľko základných pravidiel. Pokiaľ nebudete spĺňať všetky, k tantrickej masáži, bohužiaľ, nebudete pripustený.

pár

Preto je najlepšou možnou voľbou pozorne sa začítať do článkov na oficiálnej webovej stránke tohto tantrického salóna a dbať na dodržiavanie nimi stanovených pravidiel. V krátkosti si ich rozoberieme. Hlavným, prvým pravidlom v poradí, o ktorom budete informovaný, je to, že hoc je tantrický masážny salón otvorený sedem dní v týždni, na vašu masáž si nemôžete skrátka len tak,,sčista-jasna´´ nakráčať. Je nutné, aby ste sa na masáž objednali prostredníctvom online formuláru na webovej stránke, a to minimálne hodinu vopred pred návštevou. Toto opatrenie je z toho dôvodu, aby stihli zamestnanci salóna dokonale pripraviť miestnosť a lôžko, v ktorej má masáž prebehnúť.

masáž

Stopercentná sterilita a hygiena je samozrejmosťou, nakoľko by mohlo veľmi ľahko dôjsť k preneseniu nepríjemných kožných infekcií. Druhou podmienkou, ktorú musíte spĺňať, aby ste sa dopracovali ku svojej vysnenej masáži je to, že do tantrického salóna musíte vkročiť bez zjavného vplyvu omamných a psychotropných látok. Pokiaľ na vás bude zrejmé, že nie ste triezvy, nebudete vpustený do salóna, pretože môžete byť nebezpečenstvom ako pre seba, tak aj pre svoje okolie. Navyše, masáž nebudete vnímať natoľko intenzívne, ako by ste mali, takže vaša návšteva neprinesie požadované ovocie.