Ketodiéta znamená zdravo chudnúť a trvalo schudnúť

Chudnutie je výsledkom Vašich smelých plánov, odhodlania a výdrže. Ak ste už raz na ceste za vysnívanou postavou, lepším zdravím, zmenou životného štýlu, je dobre mať spoľahlivú a osvedčenú diétu, ktorá Vám zabezpečí výsledok, ale najmä jeho udržanie. Jo – jo efekt nie je iba detská hračka z minulého storočia, ale aj obávaný efekt každej diéty. Pri nesprávne zvolenom systéme chudnutia dochádza pri opätovnom návrate do normálu k prudkému zvýšeniu tvorby inzulínu v organizme a k opätovnému priberaniu. Tukové bunky sú hladné a presvedčia Vás, že potrebujú opäť nesprávnu výživu.

diet-3117938_640

Naša ponuka ketodiet prodietix.sk je zameraná na moderný spôsob chudnutia pomocou ketodiéty, počas ktorej sa Vám odbúravajú tukové zásoby, nedermofuje sa Vaše svalstvo, pekne sa Vám formuje postava, Vaše telo sa správne detoxikuje a Vy získavate silu, vitalitu a hlavne veľa zdravia.

Ketodiéta znamená aj omladnutie, Vaše vnútorné orgány sa zbavia prebytočného tuku a Váš fyziologický vek sa vráti o pár rôčkov dozadu.

Vedecké poznatky, výskumy a odôvodnenie sú základom bielkovinovej diéty, inak nazývanej aj ketodiéty. Jej názov a princíp je odvodený od ketolátok, ktoré vznikajú počas úplne prirodzeného stavu ketózy.

Aj tu má veda svoje vysvetlenie. Ak nahradíte všetky nezdravé jedlá bielkovinovými pokrmami, začnú sa spaľovať tuky, aj na vnútorných orgánoch a vznikajú z nich ketolátky, ktoré naše telo využije ako zdroj energie. Jednoduchý proces a tak účinný. Svalstvo sa pritom zachová, na rozdiel od iných diét, pri ktorých stratíme približne 40% svalovej hmoty, čo už znamená značný úbytok a ochabnutie tela.

fitness-3168246_640

Ketodiéta je od začiatku pod dohľadom odborníka, ktorý vypočuje Vaše predstavy, vyhodnotí Váš zdravotný plán a odporučí Vám diétny program. Vždy bude znamenať 3 rovnaké fázy počas ktorých sa metabolizmus naštartuje a začne správne spaľovať, postupne sa začne stabilizovať a na záver sa bude fixovať. Vhodne zvolené potraviny, ich výber a odporúčania, pestrý jedálniček, výborné recepty, oku lahodiaca finálna úprava potravín sú súčasťou poskytovaného poradenstva.

Ketodiéta znamená ľahké chudnutie, ktoré je pre organizmus úplne prijateľné, nevyčerpá ho, naopak dodá mu energiu a vitalitu a takisto neznamená zbytočnú nervozitu a strach zo zlyhania.

Naučí Vás zdravému životnému štýlu, obohatí Vaše stravovacie návyky a prinesie Vám aj do budúcnosti vedecky podložené informácie o zdravom a trvalom schudnutí.