Bachove kvapky vrátia do vášho života harmóniu a optimizmus

Kto by stál o negatívne myšlienky. Pravdepodobne nikto, no bohužiaľ aj napriek tomu s nimi bojujeme. Niekto si s tým poradí bez väčších problémov, iní to zvládajú ťažšie a následne na nich dopadajú úzkosti či vyčerpanosť. Existujú ale určité cesty, ako sa tieto myšlienky potlačiť dajú a premeniť sa na pozitívne. K sympatickým riešeniam sa radia bachove kvapky, ktoré sú voľne dostupné, vhodné prakticky pre každého a nespájajú sa s nimi vedľajšie účinky ani závislosť.

esencie, kvety

Sú to produkty pomenované po objaviteľovi takzvanej „Bachovej esencie“, ktorá sa opiera o prospešné účinky kvetových esencií, čo majú za úlohu zlepšiť emočný a psychický stav človeka, respektíve zbaviť myseľ úzkostí, negatívnych myšlienok a strachu. Pretože sám doktor Edward Bach bol zástancom možno trochu netradičného názoru- že údajne všetky choroby majú pôvod v neharmonických myšlienkach a v negatívnom psychickom nastavení.

Táto teória by sa zrejme dala podoprieť niektorými skutočnosťami, kedy napríklad ľudia v určitých situáciách zomreli následkom paniky, než na nejaké skutočné smrteľné zranenie. Takisto existujú prípady, kedy človek s pozitívnym myslením dokázal prekonať dokonca aj nejaké závažnejšie ochorenie alebo redukovať fyzickú bolesť.

muž, smútok

Aby ste však ocenili prospešné účinky Bachovych esencií a jeho kvapiek, nemusíte trpieť nijakým závažným ochorením. Stačí, ak sa v poslednej dobe stretávate s psychickým vyčerpaním, úzkosťou, či ak prekonávať ťažké obdobie.

  • Liečba bachovymi kvapkami vráti pozitívnejšie myšlienky do vášho života.

Ako bolo spomenuté vyššie, sú tak vhodné pre každého a nie sú známe ich vedľajšie účinky. Môžu byť teda vhodným riešením aj pre ľudí, čo v svojich myšlienkach hľadajú harmóniu, chcú sa zbaviť nervozity, strachu či emočnej únavy. Môžu byť vhodné dokonca aj pre deti, ktoré majú nervozitu spojenú s nástupom do školy, medzi nový kolektív,… aj pre ľudí, čo bývajú v práci psychicky vyťažení a hľadajú nejakú rýchlu pomoc vo forme výživových doplnkov.

Nezařazené