Toto je viac, než len jasné

Asi by ste nikdy nepredpokladali, že vás bude týkať také množstvo vecí. Že budete riešiť svoju váhu. Že budete musieť riešiť priberanie, že vám bude tak veľmi záležať na tom, čo je okolo vás a že sa budete snažiť urobiť veci iné, ako by ste kedy dúfali. Aj keď je to smiešne, nakoniec ide vždy o to, aby ste sa tešili aj z maličkostí. Niekedy by ste sa mali reálne pozrieť na to, čo vidíte a čo je podľa vás to najlepšie, čo ste si kedy pomysleli. A aj keď je to možno smiešne, mali by ste urobiť všetko preto, aby ste sa tešili aj z vecí, ktoré ste predtým nevideli, ktoré ste nevnímali alebo ste mali pocit, že nie sú dostatočne dôležité. Verte tomu, že to dokážete, ale musíte v prvom rade chcieť.
blízen s míčem

Ľudia vás udú od chudnutia odradzovať. Nedajte sa.

Keď ide o chudnutie, ľudia zvyknú byť prehnane odťaživí. Nevieme, prečo to tak je, ale pravdou je, že nech sa deje čokoľvek, ľudia majú často pocit, že chudnutie nemá význam, pokiaľ neschudnete za týždeň desať kíl. Mali by ste ich vyviesť z omylu, pretože takto si akurát tak privodia veľmi veľa problémov, ktoré sú so zlým chudnutím spojené. Verte tomu, že to zvládnete, ale verte aj tomu, že nech sa deje čokoľvek, niektoré veci proste nemôžete ovplyvniť, aj keď by ste možno veľmi chceli. Aj keď sa vám to nezdá. Dokážete to.
retro váha

Chudnite zdravo, ale isto

Chudnúť pomaly nemusí byť zlé, hlavne vtedy, keď máte vec, ktorá sa volá bielkovinova dieta. Jasné, že sa vám to nemusí hneď na prvý pohľad páčiť a možno ani na druhý, ale nakoniec pochopíte, že presne to, po čom ste kedy túžili, môžete dosiahnuť zdravým spôsobom, ktorý nebude nijako zasahovať do vášho tela a nebude mu škodiť. A to je niečo, čo pre vás bude naozaj výborné a čo bude perfektné hlavne vďaka tomu, že to vy sami budete chcieť. Aj keď sa vám to nezdá, je to jednoducho presne takto. Takže, čo to bude? Dohodnete sa?