Nové zážitky nás môžu posúvať vpred

Mnohí z nás sa v živote stretávajú s nepríjemnými situáciami či prechádzajú ťažkými obdobiami, a tie prispievajú k stresu a nervozite, preto by bolo vhodné, aby si dopriali okrem klasickej masáže aj tú tantrickú. Uvoľnenie zabezpečí rovnako dobre a navyše vás obohatí o erotické zážitky, pri ktorých spoznáte aj správanie svojho tela.

Dobrý pocit a pokoj v duši

Zdravý sedliacky rozum nás už mnohokrát zachránil a zároveň presvedčil, že veci a problémy sa dajú riešiť aj jednoducho a výsledok je skvelý. Riadiť sa skúsenosťami našich predkov je v mnohých prípadoch správne, pretože sa s väčšinou z nich už stretli a našli riešenie, tak načo vymýšľať nové. To isté platí aj o poznatkoch starovekých kultúr, ktoré s poznaním začali a my ho musíme rozvíjať, a to sa týka každej oblasti života.

Liečebné postupy majú svoj pradávny pôvod, ľudia v každom období trpeli nejakými chorobami a spôsob pomoci sa od tej dnešnej líšila, korene však zostali rovnaké. Zdravotníctvo sa posunulo dopredu míľovými krokmi, no ak chceme riešiť nejaký problém, treba skúsiť najprv prírodné prostriedky, až potom siahnuť po medikamentoch. Stresujúce situácie, ak sa ešte dá, môžeme preklenúť využitím sily starovekého prírodného liečiteľstva a skúsiť pôsobenie tantrickej masáže.

Pri tejto masáži sa kladie dôraz na zmyselné dotyky po celom tele a prebudenie energetického poľa organizmu oživením sexuálnej energie. Formulácia tantra Bratislavatantra hovorí, že touto erotickou masážou chceme prebudiť mýtickú energiu, spiace kundaliní a rozšíriť ju zo spodnej časti chrbtice, kde je jej ústredie, po celej jej dĺžke, a tým podporovať hojenie. Stretnúť sa môžeme aj s názorom, že dokáže uvoľniť uviaznutú fyzickú aj duševnú bolesť a zároveň spája všetkých, ktorí milujú zážitky.

Erotický podtón je veľmi vzrušujúci

Na rozdiel od klasickej masáže sa erotická radí k inému typy, uvoľňuje nielen fyzickú, ale rovnako aj duševnú stránku organizmu. Masáž tak neuvoľní iba telo, ale dokonalo „vyprázdni“ aj vašu hlavu. Odbúra momentálny stres a nervozitu, čo je žiaduce hlavne v ťažkých obdobiach života. V Bratislave si tiež môžete vychutnať tantrickú masáž, objednajte sa a prežite relax celkom inak, než ako ste zvyknutí.

Nezařazené