Fotografie v rámčekoch sú vďačným darčekom

Donedávna sa fotografie tvorili jediným spôsobom, a to digitálne, fotením na mobilné telefóny a ukladané do zariadení, no ľudia sa stále viac vracajú k praktickým fotoalbumom, ktoré si môžu nechať vytvoriť zo svojich obľúbených fotografií. V počítačoch sa môžu totiž zábery nenávratne stratiť, no ak si ich necháte vytlačiť, budete mať zhmotnené svoje spomienky.

Takéto nádherné zábery musíte mať...

Tlačenie fotografií je možné vybaviť aj online, zákazník pošle svoje zábery grafikovi, ktorý ich oreže, upraví, nastaví na formát požadovanej fotografie, prípadne zostaví celý fotoalbum a pošle ho na odobrenie zákazníkovi. Po schválení je možné všetky zábery vytlačiť. Dôležité je poslať zábery, ktoré chcete mať vytlačené alebo umiestnené vo fotoalbume. Tie sa stávajú aj veľmi vkusným darčekom napríklad pre blízkych, za ceny dostupné pre každého.

Zábery, ktoré ste si nafotili a poslali do grafického štúdia, budete mať vytlačené do 3 dní od ich nahratia. Tento čas je však závislý na prijatí objednávky a platby, preto je dobré rátať s časovým sklzom a objednávky posielať s dostatočným časovým predstihom. V laboratóriu si však okrem tlačenia fotografií môžete objednať aj rámčeky, do ktorých ich založíte. Sú v ponuke na eshope, ale aj v kamenných prevádzkach a jedným z množstva môže byť jednoduchý klasický drevený rámček HAMA WAVES fotkyzababku.sk rozmeru 13x18cm, vyrobený z MDF dosky.

Formát záberov môže byť rôzny

Drevený rámček sa vyrába z MDF dosky, ktorá je potiahnutá fóliou v štruktúre dreva, profil lišty je hranatý a úzky, pasparta je vyrobená z papiera, sklo má obrúsené hrany a rámček je možné zavesiť alebo postaviť. Drevo má farbu taupe, lišta je široká 12mm a vysoká 18mm s hĺbkou 1,8mm. Obrázok má výsledný formát 9x13cm. V tomto jednoduchom, no elegantnom rámčeku bude uložená fotografia pôsobiť esteticky, rozmer rámčeka je adekvátny a nerušivý, nech ho umiestnite kdekoľvek. Výnimočné chvíle alebo portrét blízkeho človeka tak budete mať na očiach neustále.