Chcete naozaj schudnúť?

Existuje vôbec niekto, kto nikdy neriešil svoju váhu? Asi tých pár šťastlivcov, ktorí mali vždy oslnivú figúru a vyzerali vždy, ako keby vypadli z módneho magazínu. My ostatní sme sa jednoducho museli zmieriť s tým, že nikdy nebudeme vyzerať ako tí, na ktorých sa chceme celý svoj život podobať úplne najviac. To však neznamená, že za nič nestojíme. To však vôbec neznamená ani to, že by sa na nás mali pozerať zvrchu len za to, že nie sme štíhli ako laty. Ale neznamená to ani to, že by sme mali sedieť, smútiť a pozerať sa na seba ako taká banda nešťastníkov.

sport

Vždy som si myslela, že som úbohá len za to, že mám nejaké kilá navyše. Ale opak bol pravdou. Ja som teda úbohá vôbec nebola a mohlo mi byť srdečne jedno, čo si o mne myslia druhí ľudia. Ale mne to jedno nebolo, pretože som chcela, aby som bola pekná, aby som bola obľúbená a aby som vyzerala tak, ako vyzerali všetky dievčatá v časopisoch, ktoré som tak veľmi obdivovala. To bolo také ťažké dostať sa na ich váhu? Nedošlo mi, že ja sa na ich váhu nikdy nedostanem. Mohla som však robiť všetko preto, aby som to aspoň skúsila.

činky

Aby som urobila ten krok, ktorý by zmenil úplne všetko. Preto prišla na rad ketogénna diéta, ktorú mi poradil lekár. Aj keď som na žiadne takéto veci predtým neverila, už som skutočne nevedela, čo mám robiť a zúfalé ženy predsa pre svoju postavu urobia naozaj všetko. Vedela som, že robím správnu vec, pretože mi to radil aj lekár. A bola som šťastná, že toto môžem pre svoje telo skutočne urobiť. Takže som sa rozhodla a čuduj sa svete, naozaj mi to veľmi pomohlo. Človek občas naozaj nájde pomoc vtedy, keď ju absolútne nečaká. Takže sa niet čomu čudovať. A verím tomu, že takto to bude aj naďalej, pretože takto by to predsa malo byť. A ja budem aj ďalej chudnúť. Už sa toho teda naozaj neviem dočkať. Bude to to najlepšie, čo ma kedy stretlo.