Buďte zdravo štíhly

Nech je všetko, ako chce, faktom zostáva, že priberanie je naším najväčším strašiakom a nepriateľom. Chceme byť krásne, štíhle a vôbec jednoducho úžasné. No ako sa to dá, keď je pred nami tak veľa prekážok? Od úžasných hamburgerov, po halušky a napríklad aj úžasné čipsy. Všetko je to, viete čo? Tučné, nezdravé, ale ohromne dobré. Kto by potom vôbec túžil po behu a po zhadzovaní kíl, keď ich môže len sladko naberať a tváriť sa, že sa vôbec nič nedeje? Je jasné, že si to každý tri razy rozmyslí.

jablko

Keby tu však nebola vaša pevná vôľa, nikdy by ste sa nikam nedostali a už by ste s apo zvyšok života iba gúľali. A verte tomu, že to predsa určite nechcete, nemáme pravdu? A práve preto musíte myslieť hlavne na to, že tu nejde len o váš vzhľad a o vašu postavu. Tu ide v prvom rade o vaše zdravie. A na to by ste mali myslieť vo chvíli, keď sa prežierate alebo keď chodíte v noci potajomky pozerať, čo je nové v chladničke.

Hádajte, v chladničke nemáte nové absolútne nič! A práve preto by ste mali všetko, čo vám ubližuje vyhádzať a sústrediť sa na úplne iné veci. Napríklad na svoje zdravie a na svoj vnútorný pocit.

ovoce

Je pravdou, že návodov ako zhodiť prebytočné kilá, je skutočne veľmi veľa. Ale je len málo tých, ktoré skutočne fungujú. Na druhej strane si musíme uvedomiť, že každé telo je iné a každé sa správa úplne inak, pokiaľ ide o zníženie hmotnosti. No ak niektorú metódu uznávajú vo všeobecnosti skutočne všetci lekári, tak je to jednoznačne bielkovinova dieta. Nie je to nič svetaborné, toto je niečo, čo je vo všeobecnosti skutočne veľmi známe, no len málokto si myslí, že to skutočne pozná. Musíte si o nej prečítať viac, aby ste tomu rozumeli. Je však isté, že sa vám zapáči presne tak, ako sa zapáčila aj mnohým iným ľuďom. Tak nezaháľajte a skúšajte. Uvidíte, že to bude bomba. A že prídete o kilá naozaj rýchlo.