Ako si nádherne vianočne vyzdobiť domácnosť

Už sa Vám niekedy stalo, že počas chladných zimných dní ste sa rozhodli, ešte pred adventným obdobím, začať zdobiť svoj dom zvnútra aj z vonku, ale počas zdobenia ste zistili, že máte poškodené, zničené, krátke svetelné reťaze alebo hadice, ktoré keď ešte fungovali Vás stáli veľké množstvo peňazí ? Potrebujete rýchlo zohnať svetelné led hadice za rozumnú cenu? Túžite po úsporných svetelných hadiciach, ktoré budú vyrobené podľa Vášho vlastného návrhu? Už máte dosť toho úmorného montovania a demontovania vianočných ozdôb? Boli by ste najradšej, keby to urobil niekto za Vás? Po odzdobení sa Vám nechce a ani nemáte priestor na uskladnenie Vašej vianočnej výzdoby? Rozhodli ste sa, že si už nechcete kupovať vianočnú výzdobu, ale stále túžite mať nádherne vyzdobený dom počas vianočných sviatkov?

světla

Máme pre Vás riešenie!

Ako jedna z mála firiem na Slovensku Vám môžeme urobiť vianočnú výzdobu podľa Vašich snov. Budete si môcť v kľude popíjať čaj, kým my Vám s úsmevom na tvári skrášlime a zútulnime Vaše obydlie. V prípade, že si nechcete obstarávať svoju vlastnú vianočnú výzdobu môžete využiť našu službu na prenájom vianočnej výzdoby. Taktiež si u nás môžete obstarať LED svetelné hadice za rozumnú cenu 6€ za 1 meter, ktoré Vám osvetlia Vašu domácnosť ako nikdy predtým a ušetria Vašu peňaženku.

led světla

Po skončení Vianočného obdobia Vám ponúkame možnosť demontovania výzdoby. Keď ste v situácii, že po odzdobení Vášho príbytku neviete kde máte uskladniť Vašu vianočnú výzdobu, lebo nemáte dostatok priestoru, dávame Vám na vedomie možnosť využitia našej služby na skladovanie vianočnej výzdoby. Sme zodpovedná firma WAD DESIGN, ktorá už od roku 2005 robí Vianoce magickým a nezabudnuteľným zážitkom. V prípade záujmu nás môžete navštíviť na našej webovej stránke: https://www.veselevianoce.sk/produkty/led-svetelne-hadice.