4.ZRAZ MUSTANGOV SK TRENČÍN PDF Tlačiť E-mail

 

Už po štvrtý raz sa stretli v Trenčíne priaznivci krásnych amerických plnokrvníkov zn. MUSTANG. Tieto legendy koncernu FORD majú aj u nás veľké  zastúpenie a mohutnú základňu o čom svedčí aj masová účasť na tomto podujatí.


Po príchode do Trenčína na zraz a pri pohľade na krásne zaparkované a naleštené autá sa každého zmocní neuveriteľný pocit šťastia a v kútiku duše závidí  majiteľom týchto žrebcov.


Bohatý program patrí k týmto podujatiam ako spestrenie dňa, ktoré bolo organizátormi bravúrne zvládnuté. Ako obvykle na takýchto akciách boli šprinty s pevným štartom, kde sa vystriedali rôzne značky áut od Mustangov cez Corvetty až po Fiat 126, ktorý bol upravený na šprinty a tromfol aj Mustang GT.
Nechýbalo meranie hluku, pálenie gúm a samozrejme hudobný program v podaní Marilyn Monroe a Elvis Presley. Na záver vystúpila skupina KISS Forever Band.


V závere tohto krásneho dňa boli ocenení účastníci podujatia v rôznych kategóriách, ktorý si hrdo niesli svoje trofeje ku svojim miláčikom .
S túžbou stať sa majiteľom niektorého s  Mustangov som odcválal na svojom Forde aj keď nemám na prednej maske žrebca s príjemným pocitom vydareného dňa a spoznania ľudí ktorých spája jedna značka, a to je MUSTANG.

 

text a fotografie: Igor Singhofer