Martin Horák - PROFIL PDF Tlačiť E-mail

 

Narodil som sa v 1985-tom v Bratislave, ale od narodenia žijem v Pezinku. Fotografovaniu som sa začal venovať v druhom ročníku strednej školy (rok 2002). Vtedy to bolo experimentovanie s digitálnym kompaktom Sony DSC P-32. Postupom času som zisťoval, že tento už nespĺňa moje požiadavky, a tak som sa prepracoval množstvom aparátov až k digitálnej zrkadlovke. Aj napriek pomerne dlhému času, čo sa fotografovaniu venujem, považujem sám seba za amatéra s mierne rozvinutými skúsenosťami a schopnosťami.

 

Nie som jednostranne zameraný na určitý druh fotografie, ale mne najbližšie je fotografovanie krajín, architektúry a prírodných úkazov. Pohrával som sa aj s makrom, ale toto ma po roku opustilo.  Rovnako nemám ani vyhradený druh fotografie, ktorý sa mi páči. Rád si pozriem všetky pekné fotografie, ktoré ma niečím oslovia.

 

Nakoniec niečo k mojím koníčkom a záľubám. Nemám to nejako odstupňované, čo je na prvom a druhom mieste, ale rád si zašportujem (cyklistika, posilňovanie), hrám na klavíri (zatiaľ sa stále učím) a samozrejme nemôže chýbať dobrá kniha, film, kvalitná hudba a pravdaže kamaráti a rodina.

 

Blesky

 

 

Krajiny

 

Rôzne