Lucia Škyrtová - PROFIL PDF Tlačiť E-mail

 

 

Huhu, som Lucia... malé usmiate čudo, ktoré sa narodilo v Skalici a preto je ľahko rozoznateľné, keď začne rozprávať.


Fotografovanie pre mňa? Niečo, čo som vždy veľmi obdivovala, ale skôr som si na to netrúfala...až raz som to poriadne skúsila a už s tým nechcem prestať. Fotografujem asi rok a do tajomstva fotografie ma uviedli dvaja šikovní ľudkovia, ktorým patrí moja veľká vďaka. Mám pred sebou ešte veľmi dlhú cestu a veľa sa toho ešte musím naučiť.


Momentálne fotím hlavne zver v prirodzenom prostredí, keďže v okolí bydliska máme čarovné lesy plné zvierat. Veľká výhoda tohto žánru je, že človek aj keď nič neodfotí tak má úžasný pocit, že strávil niekoľko hodín v prírode, načerpal nové sily a psychicky si oddýchol od často hektického života. Postupne by som si chcela skúsiť aj iné žánre ako napr. streetphoto, ktorá ma veľmi fascinuje, pretože dokáže zachytiť uponáhľaný život okolo nás a na chvíľu zastaviť čas. K môjmu fotáčiku som si urobila hneď vzťah a dala mu veľmi kreatívne meno Nonička (asi je hneď jasné akú značku preferujem) .


Som osoba, ktorá sa snaží tešiť aj z maličkostí a tým si vážiť život celkovo, lebo často krát práve tie veci, ktoré zanedbávame nám najviac obohacujú život.


Dobré svetlo a život s úsmevom...

 

Wildlife

Príroda